Pomocnik elektryka budowlanego

In Temporis Polska Sp. z o.o Walonia

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy z branży budowlanej, pilnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne głównie za pomoc przy montażu nowych instalacji elektrycznych na obiektach budowlanych zgodnie z rysunkami technicznymi, a w szczególności:

Przygotowanie podłoża do wytyczania tras kablowych (wiercenie, cięcie, szpachlowanie, kucie); Wytyczanie tras kablowych; Pomoc przy pozycjonowaniu i okablowaniu tablic rozdzielczych; Pomoc przy montażu przyłączy elektrycznych, puszek, gniazd; (prowadzeniu kabli w ścianach, żłobienie dziur w ścianach pod okablowanie);

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku; Znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie komunikatywnym; Znajomość rysunku technicznego; Mile widziane wykształcenie kierunkowe; Mile widziane uprawnienia SEP (do 1 kV); Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność; Mile widziane osoby / dwuosobowe ekipy posiadające auto na wyjazd; Dyspozycyjność do szybkiego rozpoczęcia pracy.

Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową; Stawkę godzinową (14,22 euro brutto/h); Bezpłatne zakwaterowanie; Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek (dokument A1, składki odprowadzane od średniej krajowej); Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych; Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.