Cieśla budowlany (cieśla szalunkowy)

"HouseBUD" Mirosław Ziębicki Warsaw

Numer StPr/15/6121
Wynagrodzenie brutto od 4 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe uprawnienie - SEP 1 kV staż pracy ogółem - lata: 1 Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, kierunek/specjalność: budownictwo lub pokrewne; doświadczenie zawodowe minimum: 1 rok pracy na budowie w brygadach ciesielskich; umiejętność szalowania różnych elementów konstrukcji żelbetowych takich jak: ściany, strony, słupy, szachy windowe, czy podciągi, mile widziana jest ze strony pracownika znajomość szalowania na jednym z systemów takich jak: Peri, Doka, Ulma, Palisander itp.; mile widziana umiejętność obsługi niwelatora optycznego lub elektronicznego, umiejętność posługiwanie się rysunkami budowlanymi; mile widziane uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia do spawania, uprawnienia do kierowania żurawiem tzw. hakowych. W zależności od stanowiska dodatkowym atutem dla osób chcących zajmować stanowiska "brygadzisty" stawia się wymagania w postaci umiejętności czytania projektów budowlanych - ciesielskich, architektura, konstrukcja oraz posługiwania się niwelatorem. Obowiązki stanowiskowe. Możliwość zakwaterowania, wyżywienia, sfinansowania lub dofinansowania kosztów podróży i inne ustalane między stronami w zależności od potrzeb. Umowa o pracę na czas nieokreślony, po jednomiesięcznym okresie próbnym licząc od dnia podjęcia pracy. Miejsce wykonywania pracy: Warszawa i okolice. Kontakt telefoniczny: 513 160 984
Data ważności 21.05.2016
Data rozpoczęcia 22.05.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1261 dni temu