Kucharz (O)

HOTEL CRISTAL PARK Sp. z o.o Tarnow

Numer StPr/15/4055
Wynagrodzenie brutto od 1 750 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu 1
Zmianowość inna
Zakres obowiązków Kucharz
Wymagania wykształcenie - gastronomiczne średnie zawodowe wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe zawód - Kucharz* staż pracy ogółem - lata: 2 od 29.09.2015 oferta otwarta. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe, min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku, dyspozycyjność, przerwa w wykonywaniu zawodu bez znaczenia. Praca w Tarnowie-Mościcach w godz. 8:00-20:00 - po 12 godz. według grafiku, również w soboty i niedziele; wynagrodzenie od 1750 zł brutto - do uzgodnienia. Kontakt: Hotel Cristal Park Sp. z o.o., 33-101 Tarnów, ul. Traugutta 5 - zgłaszać się od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00, tel. 14 633 12 25 w. 106.
Data ważności 16.10.2015
Data rozpoczęcia 15.09.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1439 dni temu