JUNIOR KONSULTANT SAP PI

Hicron Sp. z o.o Wrocław, dolnośląskie

Wrocław
( Numer referencyjny 15/07/JPI )

OPIS STANOWISKA

Do zadań osoby na tym stanowisku, należeć będzie:

Udział w realizacji projektów wdrożeniowych oraz rozwojowych w ramach modułu SAP PI w roli Konsultanta Zadaniowego; Wsparcie  w przygotowaniu koncepcji biznesowych, specyfikacji funkcjonalnych i technicznych, konfiguracja systemu SAP, przeprowadzenie testów modułowych i integracyjnych, wsparcie klienta w trakcie uruchomienia nowego rozwiązania; Prowadzenie szkoleń dla klientów; Udział w rozwoju dedykowanych rozwiązań Hicron w ramach SAP PI oraz SAP HCP.

NASZA OFERTA

Udział w krajowych i międzynarodowych projektach; Rozwój zawodowy w najnowszych technologiach SAP w kompetentnym i otwartym zespole chętnie dzielącym się wiedzą; Otwarta komunikacja na wszystkich szczeblach hierarchii; Stabilna praca w doświadczonym zespole, pracujesz z jednymi z najlepszych ludzi w branży; Elastyczny czas pracy, również Home Office; Wysokie standardy pracy; Możliwość korzystania z pakietu benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne itd.); Ciekawe inicjatywy – zbiórki charytatywne, spotkania fanów gier planszowych, owocowe dni, rywalizacje sportowe z nagrodami, turnieje piłkarskie, zawody biegowe oraz mnóstwo innych niespodzianek.

NASZE WYMAGANIA

Ukończone studia informatyczne lub pokrewne; Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako programista Java, ABAP; Znajomość języków programowania Java, ABAP (dodatkowy atut); Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (C1); znajomość jęz. niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (B2) dodatkowym atutem; Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów; Otwartość na poznawanie nowych zagadnień technologicznych; Komunikatywność; Gotowość do częstych wyjazdów służbowych; Prawo jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@hicron.com

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1009 dni temu