Tokarz - Automaty Tokarskie TRAUB - Niemcy

Grupa Doradcza Profesja s.c Niemcy, Villingen - Schwenningen

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Niemcy, Villingen - Schwenningen (zagranica), Branża: operator maszyn produkcyjnych

oferta pojawiła się: 2016-10-07

Numer referencyjny: TRAUB/DE

Wymiar czasu pracy: Pełny etat

Ilość wakatów: 2

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Charakter pracy: Stacjonarna

Termin składania: 2016-11-06

Zakres Obowiązków

Obsługa automatów tokarskich TRAUB TNC 65 ze sterowaniem Mitsubischi przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze automatów tokarskich TRAUB (warunek konieczny). Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi. Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego. Komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy

Praca na czas nieokreślony Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy Możliwość rozwoju zawodowego Pomoc w załatwieniu formalności

Podsumowanie Oferty

Naszym Klientem jest Niemiecka Firma z branży obróbki skrawaniem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą Aplikuj na dole strony.