Programista aplikacji

FUNDACJA MIGRANT ENTREPRENEUR Warsaw

Numer StPr/15/13566
Wynagrodzenie brutto od 2 000 PLN
Rodzaj umowy Umowa o dzieło
Wymiar etatu nie dotyczy
Zmianowość nie dotyczy
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - rosyjski (mowa: biegły, pismo: biegły) zawód - Programista aplikacji Wykształcenie średnie. Umiejętności: Programowanie; biegła znajomość j.angielskiego i j.rosyjskiego w mowie i w piśmie. Obowiązki: programowanie języku Java, C/C++, Objective-C, PHP, Oython, PL/SQL; praktyczna znajomość JSF, JSP, HTML, CSS, Java Script, znajomość narzędzi Eclipse, SVN, maven; tworzenie aplikacji dla klientów między narodowych; udział w projektach międzynarodowych; aktywna współpraca z klientami rozpoznawanie potrzeb klienta oraz dostosowanie oprogramowania do jego oczekiwań; opracowuje zadania projektowanej aplikacji w formie algorytmów a następnie koduje za pomocą odpowiedniego języka programowania; testowanie aplikacji i usuwanie błędów; implementowanie testów jednostkowych; wdrażanie zaprojektowanych aplikacji i obsługiwanie zgłoszeń jej błędów; podejmowanie działań na rzecz rozwoju aplikacji. Umowa o dzieło, 15 godz./tyg. Wg ustalonych godzin.
Data ważności 12.10.2015
Data rozpoczęcia 01.01.2016

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1168 dni temu