Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej

FUNDACJA LARUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Daniłowie Dużym Daniłowo Duże

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/2114
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-22
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-07-22
Oferta ważna do:2014-08-20

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:FUNDACJA LARUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Daniłowie Dużym
Adres:Daniłowo Duże 6118-112 Daniłowo Duże , Polska
Branża:Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej
Zakres obowiązków:nauczanie matematyki w klasach IV-VI
Liczba wolnych miejsc pracy:1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej -
Opis doświadczenia:0.00 - Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej
Poziom wykształcenia:wyższe (w tym licencjat)

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-09-01
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:PODLASKIE
      Powiat:białostocki
      Gmina:Łapy
      Miejscowość:Daniłowo Duże
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:1500.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:30
Zmianowość:jedna zmiana
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Daniłowo Duże 61Polska
Osoba do kontaktu:Marta Chruściel
Nr telefonu:534005451
Adres e-mail:-
Wymagane dokumenty:cv
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-22
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

1215 dni temu