Kierowca-mechanik (j. polski, j. rosyjski, j. angielski)

FIRMA AKSAMIT ALIAKSANDR AKSAMIT Warsaw

Numer StPr/15/13703
Wynagrodzenie brutto od 1 750 PLN
Rodzaj umowy Umowa o dzieło
Wymiar etatu nie dotyczy
Zmianowość nie dotyczy
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - mechaniczne średnie zawodowe język obcy - angielski (mowa: słaby, pismo: słaby) język obcy - polski (mowa: słaby, pismo: słaby) język obcy - rosyjski (mowa: słaby, pismo: słaby) zawód - Kierowca mechanik staż pracy ogółem - lata: 2 Wykształcenie min. średnie- mechanik samochodowy; min. 2 lata doświadczenia jako mechanik oraz kierowca kat. B; umiejętność naprawy samochodu oraz obsługi samochodu; biegłość w diagnostyce samochodu; znajomość rynku samochodowego; znajomość j.polskiego, j.rosyjskiego oraz j.angielskiego; uprawnienia do przewozu licencjonowanego przewozu taxi. Obowiązki: prowadzenie pojazdu; obsługa, diagnostyka, naprawa samochodów; poszukiwanie i zakup samochodów; spotykanie zagranicznych klientów; organizowanie przewozu, spotkania i zakwaterowanie dla klientów zagranicznych; organizowanie prawidłowego funkcjonowania floty firmy. Umowa o dzieło, 8 godz./ dziennie.
Data ważności 15.10.2015
Data rozpoczęcia 15.10.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1164 dni temu