Mechanik /elektromechanik pojazdów samochodowych (pracodawca zapewnia przeszkolenie)

FHU INO CAR Wojciech Korzycki Inowroclaw

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/1828
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-06-16
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-06-16
Oferta ważna do:2014-08-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:FHU INO CAR Wojciech Korzycki
Adres:Poznańska 96C88-100 Inowrocław , Polska
Nr telefonu:502 169 685
Branża:Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych,

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Mechanik /elektromechanik pojazdów samochodowych (pracodawca zapewnia przeszkolenie)
Zakres obowiązków:naprawa pojazdów samochodowych - pracodawca zapewnia przeszkolenie do wykonywania zawodu
Liczba wolnych miejsc pracy:2

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Mechanik pojazdów samochodowych* -
Opis doświadczenia:0.00 - Mechanik pojazdów samochodowych*

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-06-17
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:KUJAWSKO-POMORSKIE
      Powiat:inowrocławski
      Gmina:Inowrocław
      Miejscowość:Inowrocław
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:2500.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Zmianowość:jedna zmiana
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:TAK
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Poznańska 96CPolska
Osoba do kontaktu:Wojciech Korzycki
Wymagane dokumenty:kontakt z pracodawcą pod nr tel. 502 169 685
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-06-16
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

1631 dni temu