Zbrojarz - holenderskie warunki zatrudnienia

Euro Labora Gliwice

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061), dla swojego holenderskiego klienta, poszukuje fachowców na stanowisko:
Zbrojarz
Miejsce pracy: Holandia
Zakres obowiązków:- montaż zbrojeń wg dokumentacji (skręcanie, spawanie, zalewanie elementów betonem)- czytanie rysunku technicznego
Wymagania:- minimum 5 letnie doświadczenie w zawodzie- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego- umiejętność pracy w zespole- dobra kondycja fizyczna- własne narzędzia i ubranie robocze- certyfikat VCA- własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)
Oferujemy:- zakwaterowanie- pełen pakiet socjalny- atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ZB/NL/2016

709 dni temu