Spawacz aluminium - austriackie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) poszukuje  pracowników na stanowisko:
Spawacz aluminium
Miejsce pracy: Austria
Obowiązki:- spawanie aluminium
Wymagania:- aktualny certyfikat do spawania aluminium- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego- doświadczenie na w/w stanowisku- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)- zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista
Oferujemy:- umowę o pracę na austriackich warunkach- dodatki na zakwaterowanie- możliwość rozwoju zawodowego- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia(mile widziane dodatkowe uprawnienia,certyfikaty,itp.) na adres mailowy praca@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: SPAW/ALU/AT/2016

673 dni temu