Pracownik/pracownica magazynu ze znajomością języka niemieckiego (nie wymagamy doświadczenia)

Euro Labora Gliwice

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) poszukuje do pracy na terenie Niemiec:
Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen
Zakres obowiązków:- praca na magazynie wysyłkowym- kompletowanie towaru, etykietowanie, streczowanie i załadunek paczek
Wymagamy:- dobrej znajomości języka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY)- umiejętność pracy w zespole- zaangażowanie w wykonywaną pracę- nastawienie na realizację powierzonych zadań- dbałość o estetykę wykonywanej pracy- dyspozycyjność na dłuższy pobyt- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)
Oferujemy:- umowę o prace na niemieckich warunkach- pełny pakiet socjalny- zakwaterowanie
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: BUG/2016/DE

1076 dni temu