Operator/Programista CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:
Operator/Programista CNC
Miejsce pracy: Niemcy - Schwäbisch Hall
Zakres obowiązków:- programowanie oraz obsługa maszyn Trumpf, sterowanie : Tasc 6000, Delem , jak również sterowania: SINUMERIK 840, 810D, Okuma-E100M, Haidehein iTNC 530, Haidehein 426, Mori-Seiki MSX-504III
Wymagania:- doświadczenie na w/w stanowisku- dobra znajomość języka niemieckiego- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne/ukończony kurs- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)- umiejętność czytania planów
Oferujemy:- niemieckie warunki zatrudnienia- zakwaterowanie- pełen pakiet socjalny- atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/PROG/DE/2016

1055 dni temu