Ogrodnik - niemieckie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:
Ogrodnik
Miejsce pracy: Niemcy – ok. Nordlingen
Zakres obowiązków:- praca przy realizacji i pielęgnacji ogrodów- obsługa maszyn ogrodniczych- utrzymanie i pielęgnacja roślin
Wymagania:- dobra znajomość języka niemieckiego- doświadczenie na w/w stanowisku- własny samochód
Mile widziane:- wykształcenie kierunkowe- prawo jazdy kat. C
Oferujemy:- niemieckie warunki zatrudnienia- zakwaterowanie- pełen pakiet socjalny- atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem - (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: OGR/DE/2016

849 dni temu