Monter rurociągów - austriackie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:
Ślusarz/Monter rurociągów
Miejsce pracy: Austria
Zakres obowiązków:- montaż rurociągów- montaż kołnierzy- montaż instalacji przemysłowych- obsługa maszyn i narzędzi ślusarskich
Wymagania:- doświadczenie na w/w stanowisku- dobra znajomość języka niemieckiego- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne- własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)- czytanie rysunku technicznego
Oferujemy:- austriackie warunki zatrudnienia- atrakcyjne wynagrodzenie + diety- świąteczne i urlopowe- zakwaterowanie- pełen pakiet socjalny
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem  (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: MONT-RUR/AT/2016

673 dni temu