Mechanik motocyklowy - niemieckie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje OD ZARAZ pracowników na stanowisko:
Mechanik motocyklowy
Miejsce pracy: Niemcy – okolice Ingolstadt
Zakres obowiązków:- naprawa motocykli – głównie BMW- serwisowanie motocykli- szukanie oraz usuwanie błędów, wymian wadliwych części
Wymagania:- doświadczenie na w/w stanowisku- wykształcenie w zawodzie mechanika- dobra znajomość języka niemieckiego- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt) oraz prawo jazdy kategorii A
Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- niemieckie warunki zatrudnienia- pełny pakiet socjalny- zakwaterowanie
Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV/ Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy niemcy@euro-labora.com. W temacie e-maila  proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: MECHA/DE/2016

525 dni temu