Mechanik maszyn rolniczych - niemieckie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje osób na stanowisko:
Mechanik maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków:- naprawa i produkcja maszyn rolniczych- prowadzenie dokumentacji
Oferujemy:- pracę w renomowanej firmie produkującej maszyny rolnicze- zatrudnienie na warunkach niemieckich- pełny pakiet socjalny- atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja)- zakwaterowanie
Wymagania:- doświadczenie na w/w stanowisku- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt)- bardzo dobra lub dobra znajomość języka niemieckiego
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com. W  temacie proszę wpisać numer referencyjny MMR/DE/2016

467 dni temu