Kucharz/Kucharka - niemieckie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego niemieckiego partnera poszukuje osób na stanowisko:
Kucharz/Kucharka
Miejsce Pracy: Niemcy - Liebenzell
Zakres obowiązków:- przygotowywanie potraw dla dużej ilości osób (300-500 porcji dziennie)- dbałość o czystość stanowiska pracy
Wymagania:- wykształcenie kierunkowe w zawodzie kucharz- komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego- doświadczenie na danym stanowisku- znajomość zasad higieny, bezpieczeństwa, znajomość produktów- umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność, cierpliwość- miła aparycja- własny środek transportu
Oferujemy:- umowa o pracę na warunkach niemieckich- zakwaterowanie- pełen pakiet socjalny- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji- komfortowe warunki pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem - (mile widziane CV w języku niemieckim  oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe: dyplomy, certyfikaty, referencje) na adres mailowy:niemcy@euro-labora.com  w temacie maila proszę wpisać nr ref: KUCH/DE/2016

668 dni temu