Koordynator/Koordynatorka magazynu wysyłkowego - niemieckie warunki zatrudnienia

Euro Labora Gliwice

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracownika  na stanowisko:
Koordynator/Koordynatorka magazynu wysyłkowego
Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen
Zakres obowiązków:- prowadzenie ewidencji czasu pracy- przyjmowanie i wdrażanie nowych pracowników- ścisła współpraca z pracodawcą- proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komis jonowanie artykułów elektronicznych i biurowych
Wymagania:- dobra znajomość języka niemieckiego- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku- umiejętność pracy w zespole- zaangażowanie w wykonywaną pracę- nastawienie na realizację powierzonych zadań- dbałość o estetykę wykonywanej pracy- dyspozycyjność na dłuższy pobyt- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
Oferujemy:- niemieckie warunki zatrudnienia- stałą pracę- zakwaterowanie- pełen pakiet socjalny
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje Cv wraz ze zdjęciem na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KORD/2016/DE

1146 dni temu