Kafelkarz/Glazurnik - austriackie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

Firma EURO LABORA  (nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:
Kafelkarz/Glazurnik
Miejsce pracy: Austria
Zakres obowiązków:- układanie płytek różnego rodzaju- przygotowywanie powierzchni (równanie poziomu ścian i podłóg)- fugowanie
Oferujemy:- zatrudnienie na warunkach austriackich- zakwaterowanie- atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja - urlopowe świąteczne)- pełen pakiet socjalny
Wymagania:- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego- duże doświadczenia na w/w stanowisku- własne narzędzia- umiejętność czytania rysunku technicznego- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: praca@euro-labora.com,  w temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: KAF/AT/2016

673 dni temu