Hydraulik - niemieckie warunki zatrudnienia

Euro Labora Raciborz

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:
Hydraulik
Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków:- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i C.O.- montaż sieci odpływowych- biały montaż
Wymagania:- doświadczenie na w/w stanowisku- dobra znajomość języka niemieckiego- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
Oferujemy:- niemieckie warunki zatrudnienia- atrakcyjne wynagrodzenie +diety- zakwaterowanie- pełny pakiet socjalny
Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim,  mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: HYD/DE/2016

869 dni temu