Elektryk - szafy sterownicze - umowa o pracę na holenderskich warunkach zatrudnienia

Euro Labora Gliwice

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:
Elektryk - szafy sterownicze
Miejsce pracy: Holandia - Soeterberg
Zakres obowiązków:- podłączanie i montaż szaf sterowniczych- praca na podstawie rysunku technicznego
Wymagania:- komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- doświadczenie w zakresie elektryki przemysłowej- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)- umiejętność czytania rysunku technicznego
Oferujemy:- umowę o pracę na holenderskich warunkach w pełnym wymiarze godzin- pełny pakiet socjalny- atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy holandia@euro-labora.com W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: ELSS/NL/2016

1201 dni temu