Dekarz/Blacharz - umowa o pracę na holenderskich warunkach zatrudnienia

Euro Labora Gliwice

EURO LABORA nr certyfikatu 7061 dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osób na stanowisko:
Dekarz/Blacharz
Miejsce pracy: Holandia
Zakres obowiązków:- przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich- wykonywanie pokryć dachowych blachą tytan-cynk- montowanie rynien i rur spustowych- wykonywanie obróbek blacharskich
Wymagania:- doświadczenie na w/w stanowisku- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- certyfikat VCA lub SCC – warunek konieczny- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)- mile widziane świadectwo potwierdzające kwalifikacje zawodowe
Oferujemy:- holenderskie warunki zatrudnienia- pełny pakiet socjalny- atrakcyjne wynagrodzenie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (mile widziane CV - ze zdjęciem w języku angielskim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: BLA-DEK/NL/2016

627 dni temu