Starszy Księgowy

ESET Polska sp. z o.o Kraków, małopolskie

Założona w 1992 roku firma ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery sektora biznesowego oraz użytkowników indywidualnych. ESET oferuje produkty przeznaczone dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych pracujących zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych.

Firma ESET ma swoją siedzibę w Bratysławie, a jej oddziały zlokalizowane są między innymi w San Diego, Montrealu, Buenos Aires, Sydney, Singapurze oraz w Pradze. Dzięki profesjonalnym partnerom produkty ESET dostępne są w ponad 180 krajach świata. Polski oddział firmy ESET powstał w Krakowie w lipcu 2008 roku, jako druga i największa, po głównej siedzibie w Bratysławie, placówka badawczo-rozwojowa.

Starszy księgowy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowegoPrzygotowywanie deklaracji CIT, VAT, VAT UESporządzanie sprawozdań finansowych według UoR oraz standardów grupowychKontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)Współpraca z audytoramiNadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowychSporządzanie dokumentacji cen transferowychSporządzanie listy płacOdpowiedzialność za prawidłowe odprowadzanie składek ZUSPrzygotowywanie deklaracji PIT, PFRONWspółudział w przygotowywaniu kontroli i raportowaniu budżetuPrzygotowywanie sprawozdań, raportów, analiz na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzneWsparcie merytoryczne w dziedzinie przepisów prawa pracy i przepisów podatkowychWdrażanie nowego programu księgowego

Wymagania

Co najmniej trzy lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości spółek o charakterze międzynarodowymPraktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych CIT/VAT/PITBardzo dobra znajomość prawa pracyMile widziana znajomość MSRDobra znajomość języka angielskiegoWykształcenie średnie kierunkowe

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenieStabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracęSzkolenia i podnoszenie kwalifikacjiPakiet świadczeń pozapłacowych, w tym opieka medyczna, pakiet sportowyDobrą atmosferę i standardy pracy

TESTADPL

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

642 dni temu