Pielęgniarka/opiekunka osoby starszej (j. angielski)

EPSN WORKFORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warsaw

Numer StPr/15/13561
Wynagrodzenie brutto od 60 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość jedna zmiana
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - inne pomaturalne/policealne język obcy - angielski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) zawód - Pielęgniarka staż pracy ogółem - lata: 1 Wykształcenie: pielęgniarstwo; prawo wykonywania zawodu; rok doświadczenia zawodowego; znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (średnio zaawansowany). Obowiązki: dbanie o samopoczucie fizyczne, psychiczne oraz emocjonalne pacjentów; wsparcie zespołu w prowadzeniu domu opieki; monitorowanie działania placówki w zakresie bezpieczeństwa; zapewnienie pacjentom jak najlepszym standardów opieki. Czas pracy 37,5 h tygodniowo. Pracodawca oferuje: pakiet socjalny, refundacje przelotu na miejsce pracy. Miejsce pracy: The BUPA Care Homes, Londyn, Wielka Brytania. Zgłoszenia mailowe: i.modzelewska@epsnworkforce.com
Data ważności 25.10.2015
Data rozpoczęcia 01.12.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1424 dni temu