Cieśla szalunkowy (język: ukraiński, rosyjski, angielski, bułgarski)

DORIANEX Sp. z o.o Warsaw

Numer StPr/15/9973
Wynagrodzenie brutto od 1 750 PLN
Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Wymiar etatu nie dotyczy
Zmianowość nie dotyczy
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe język obcy - angielski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) język obcy - bułgarski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) język obcy - rosyjski (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) język obcy - ukraiński (mowa: bardzo dobry, pismo: bardzo dobry) staż pracy ogółem - lata: 5 Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe - budownictwo; doświadczenie zawodowe: minimum 5 lat; bardzo dobra znajomość języka: ukraińskiego, rosyjskiego, angielskiego i bułgarskiego. Zakres obowiązków: praca na budowie, wykonywanie konstrukcji z drewna, prace na wysokości. Wymiar czasu pracy: 8 godzin dziennie. Zgłoszenia mailowe: terazmampocztena@gmail.com
Data ważności 29.10.2015
Data rozpoczęcia 30.07.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1417 dni temu