Cieśla (język: ukraiński, rosyjski, angielski)

DORIANEX Sp. z o.o Warsaw

Numer StPr/15/8103
Wynagrodzenie brutto od 1 750 PLN
Rodzaj umowy Umowa zlecenie
Wymiar etatu nie dotyczy
Zmianowość nie dotyczy
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - rosyjski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - ukraiński (mowa: biegły, pismo: biegły) staż pracy ogółem - lata: 5 Wymagania: wykształcenie zawodowe - cieśla; doświadczenie zawodowe: 5 lat; biegła znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego i angielskiego. Zakres obowiązków: cieśla szalunkowy, praca na wysokości powyżej 3m. Wymiar czasu pracy: nielimitowany, praca w godzinach: 8-20. Kontakt mailowy: terazmampocztena@gmail.com
Data ważności 31.12.2015
Data rozpoczęcia 01.07.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1080 dni temu