Młodszy Specjalista ds. Customer Care

Devonshire Sp. z.o.o Warszawa, mazowieckie

Multiple positions

Opis Firmy:

Rekrutujemy dla naszego Klienta – wiodącej firmy z branży telekomunikacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis Stanowiska:

Pracować w zespole Customer Care dedykowanym do bezpośredniej obsługi Klientów Indywidualnych (dział Contact Center) bądź Klientów Biznesowych - Sieci Sprzedaży (dział Sales Support).

Bardziej szczegółowo:

Obsługiwać zapytania, np. pytania informacyjne, o zakres świadczeń, koordynować sytuacje awaryjne itp. Przyjmować zgłoszenia od Klientów Wewnętrznych i koordynować działania zgodnie z ogólnie przyjętymi procedurami (np. rozpoznać jaki zespół mógłby rozwiązać problem). Koordynować działania mająca na celu pomoc w sytuacji awaryjnej. 90% Twojego czasu pracy to zadania w wewnętrznym systemie, natomiast 10% to kontakt telefoniczny z klientami biznesowymi.

Wymagania:

Zwracamy uwagę na otwartość, komunikatywność, poszukiwanie rozwiązań i nieszablonowe myślenie!

Idealny Kandydat:

jest zaangażowany w powierzone zadania i odpowiedzialny za ich realizację. jest gotowy do pracy w trybie zmianowym. zna Microsoft Office. komunikuje się w języku angielskim (bądź innym języku obcym). chce się rozwijać i zdobywać doświadczenie zawodowe. interesuje się technologiami :)

Oferujemy:

Umowę o pracę na cały etat. Atrakcyjne wynagrodzenie + jasny system premiowy. Bogaty Pakiet Benefitów: Smartfon + Internet, Ubezpieczenie Medyczne, Owoce, Rowery, Bony Pracownicze. Oprócz tego: nie posiadamy dress codu! Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Klarowną ściężkę kariery. Mnóstwo szkoleń, ale też imprez :)

Location

Warszawa

Contact person

Natalia Korona

Zapraszamy do aplikowania bezpośredniego na devonshire.pl

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

1071 dni temu