Kierownik Biura

Devonshire Sp. z.o.o Warszawa, mazowieckie

Lokalizacja WarszawaUrgent

Opis Firmy

Dla naszego Klienta - światowego lidera w zakresie produkcji wirówek, pras taśmowych i urządzeń do mechanicznego oddzielania fazy stałej i ciekłej poszukujemy Kierownika Biura

Opis Stanowiska

bieżąca pomoc w zagadnieniach biurowych i formalnych dla Zarządu polskiego oddziału firmy wsparcie w poszukiwaniu i urządzaniu docelowej powierzchni biurowej dla nowego oddziału firmy w Polsce przygotowywanie danych i dokumentacji niezbędnych do wystawienia pełnomocnictwa/ upoważnienia bieżąca obsługa biura (w tym opieka nad pracownikami wykonującymi różne usługi w biurze) bieżąca obsługa kadrowa (w tym obliczania i płacenia podatków od wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce) nadzorowanie dokumentów (przychodzące i wychodzące faktury, urlopy, umowy) przygotowywanie faktur zaliczkowych i końcowych płatności faktur, zgodnie z obowiązującymi przepisami w Polsce nadzorownie dokumentów prawnych, w tym umów negocjacje umów handlowych

Wymagania

wyższe wykształcenia - preferowane kierunki prawo, administracja lub ekonomia teoretyczna oraz praktyczna wiedza z obszaru kodeksu spółek handlowych 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku doskonała organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Oferujemy

pracę na pełen etat na podstawie umowę o pracę stały kontakt z językiem angielskim i międzynarodowe środowisko pracy możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji bogaty pakiet szkoleń (szkolenie odbywa się w Niemczech) pakiet benefitów (opieka medyczna itp.)

Monika Mazurewicz

Zapraszamy do aplikowania bezpośredniego na devonshire.pl

Agencja zatrudnienia (nr licencji 3260)
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

666 dni temu