Specjalista Sprzedaży i Obsługi Klienta ze znajomością języka rumuńskiego

Decora S.a Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Decora S.A. jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Firma na rynku polskim jest obecna od 1994 – a od przeszło 10 lat notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, była wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu. Więcej informacji – zapraszamy: www.decora.eu

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Zadania na stanowisku:

Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu informatycznego SAP, w tym obsługa systemu EDI Kontrola i współuczestnictwo w terminowej i sprawnej realizacji dostaw zgodnie z ustalonym harmonogramem dostaw Wprowadzanie nowych klientów oraz zmiany u klientów już istniejących w systemie informatycznym Ustalanie z klientami terminów wysyłek Weryfikacja płatności z działem Controllingu Informowanie klientów na temat produktu oraz pakietów promocyjnych Bieżąca współpraca z Przedstawicielami Handlowymi

Wymagania:

Biegła znajomość j. rumuńskiego – warunek niezbędny Wykształcenie wyższe Min 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku w Dziale Obsługi Klienta Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Komunikatywność, zaangażowanie oraz pomysłowość w kwestii usprawnień pracy Bardzo dobra znajomość branży i specyfiki pracy w Call Center/ Customer Service Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferta:

Umowa o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (produktowe i sprzedażowe) Możliwość rozwoju ścieżki zawodowej w dużej organizacji Stabilne zatrudnienie Pracę w zgranym zespole profesjonalistów w swojej branży

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

670 dni temu