Przedstawiciel Handlowy - Trójmiasto

Decora S.a Trójmiasto, pomorskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci się rozwijać oraz zdobywać doświadczenie handlowe w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku pracy to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Decora S.A. jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Przez ponad 10 lat notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu.

Zadania na stanowisku:

realizowanie planów sprzedaży w poszczególnych kategoriach produktowych realizowanie zadań związanych z akcjami promocyjnymi, wprowadzaniem nowych produktów prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych monitorowanie działalności konkurencji prowadzenie obsługi asortymentowo-cenowej budowanie bazy potencjalnych klientów analiza, monitorowanie i planowanie sprzedaży Klientów kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

minimum 2 – letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie branży budowlano- wykończeniowej czynne prawo jazdy kat. B wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy dynamizm, dokładność i sumienność duże zdolności interpersonalne, wysoki poziom kultury osobistej, umiejętność aktywnego słuchania umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne dyspozycyjność i zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) komunikatywność i samodzielność

Oferujemy:

umowę o pracę wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży pracę w dynamicznym – profesjonalnym, zaangażowanym zespole niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy szkolenia i szansę na rozwój zawodowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

734 dni temu