Konsultant Telefoniczny ze znajomością języka niemieckiego

Centrum Telemarketingowe Sp. z o.o Warsaw

Numer StPr/15/9058
Wynagrodzenie brutto od 4 500 PLN
Rodzaj umowy Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu 1
Zmianowość dwie zmiany
Zakres obowiązków j.w.
Wymagania wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: biegły, pismo: biegły) język obcy - niemiecki (mowa: biegły, pismo: biegły) Wymagania: wykształcenie średnie; biegła znajomość języka niemieckiego, mile widziana biegła znajomość języka angielskiego. Obowiązki: doradztwo techniczne i serwisowe; obsługa połączeń przychodzących - wsparcie sklepu internetowego Zara.com (w języku niemieckim) obsługa wiadomości e-mail (w języku niemieckim). Praca w godzinach: 8:30-21:30. Praca w Warszawie. Możliwość sfinansowania lub dofinansowania kosztów podróży. Zgłoszenia milowe: justyna.kazimierczak@teleperformance.pl
Data ważności 01.11.2015
Data rozpoczęcia 01.08.2015

Źródło: oferty.praca.gov.pl

1524 dni temu