Instruktor rytmiki

CE Lingua sp. z o.o Kraków

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/0999
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-11
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-06-05
Oferta ważna do:2014-08-15

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:CE Lingua sp. z o.o
Adres:Bohaterów Września 1A/c31-620 Kraków , Polska
Nr telefonu:12 415 79 92
Nr fax:12 415 79 92 w. 24
Branża:Wychowanie przedszkolne

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Instruktor rytmiki
Zakres obowiązków:Realizowanie programu zajęć rytmiki, składanie raportów na koniec każdego miesiąca (Cv należy przesłac na adres e-mail: magdalenamadzio@cel.com.pl)
Liczba wolnych miejsc pracy:10

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Instruktor rytmiki -
Opis doświadczenia:0.00 - Instruktor rytmiki
Poziom wykształcenia:wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania:Wykształcenie wyższe w kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna lub wykształcenie z wychowania muzycznego, umiejętność gry na instrumencie klawiszowym, uprawnienia do prowadzenia zajęć z rytmiki. (Praca w placówkach na terenie całego powiatu, prac
Umiejętności i uprawnienia:gra na instrumentach

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-09-15
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:MAŁOPOLSKIE
      Powiat:m. Kraków
      Gmina:Kraków
      Miejscowość:Kraków
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:27.00 PLN/godz.
Wymiar etatu:w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Zmianowość:nie dotyczy
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Bohaterów Września 1A/cPolska
Osoba do kontaktu:Magdalena Madzio
Nr telefonu:530 690 666
Wymagane dokumenty:Cv, dyplomy/certyfikaty
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-11
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

1470 dni temu