Doradca klienta z funkcją kasjera

Bank BPH Spółka Akcyjna Brzesko

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/0812
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-21
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-07-18
Oferta ważna do:2014-08-08

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:Bank BPH Spółka Akcyjna
Adres:Płk. Jana Pałubickiego 280-175 Gdańsk , Polska
Nr telefonu:-
Branża:Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Doradca klienta z funkcją kasjera
Zakres obowiązków:Sprzedaż produktów dankowych dla klientów indywidualnych, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, realizacja planów sprzedazowych, dbanie o pozytywny wizerunek organizacji i wysoka jakość obsługi klientów banku.
Liczba wolnych miejsc pracy:1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni -
Opis doświadczenia:0.00 - Pozostali kasjerzy bankowi i pokrewni
Poziom wykształcenia:średnie ogólnokształcące
Poziom wykształcenia:średnie zawodowe
Umiejętności i uprawnienia:Min. pół roku na podobnym stanowisku

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-08-18
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:MAŁOPOLSKIE
      Powiat:brzeski
      Gmina:Brzesko
      Miejscowość:Brzesko
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:2500.00 PLN/mc
Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:2800.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Zmianowość:jedna zmiana
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Płk. Jana Pałubickiego 2Polska
Osoba do kontaktu:- -
Adres e-mail:rekrutacjabph@alexmann.com
Wymagane dokumenty:CV na adres: rekrutacjabph@alexmann.com
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-21
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

1458 dni temu