Asystent ds obsługi telefonicznej

Bank BPH Spółka Akcyjna Gdansk

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/3041
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-23
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-06-30
Oferta ważna do:2014-07-29

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:Bank BPH Spółka Akcyjna
Adres:Towarowa 25A00-958 Warszawa , Polska
Branża:Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Asystent ds obsługi telefonicznej
Zakres obowiązków:Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. Obsługa telefoniczna klientów hipotecznych banku, sprzedaż produktów bankowych.
Liczba wolnych miejsc pracy:4
- w tym dla niepełnosprawnych:4

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center) -
Opis doświadczenia:0.00 - Pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)
Poziom wykształcenia:pomaturalne/policealne
Inne wymagania:Oferta skierowana dla osób niepełnosprawnych. Wymagania: wykształcenie średnie policealne lub pomaturalne, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt na mail: rekrutacjabph@alexmann.com

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-07-24
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:POMORSKIE
      Powiat:m. Gdańsk
      Gmina:Gdańsk
      Miejscowość:Gdańsk
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:1820.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa na okres próbny
Wymiar etatu:w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:24
Zmianowość:dwie zmiany
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Towarowa 25APolska
Osoba do kontaktu:Gdańsk Bank BPH
Nr telefonu:.
Adres e-mail:rekrutacjabph@alexmann.com
Wymagane dokumenty:--
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-23
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

1523 dni temu