Doradca Klienta z Funkcją Kasjera

Bank BPH S.A Opole

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty:StPr/14/2825
Oferta zgłoszona przez:Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Data aktualizacji oferty w CBOP2014-07-18
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy:2014-07-17
Oferta ważna do:2016-08-15

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy:Bank BPH S.A.
Adres:Aleja Pokoju 130-048 Kraków , Polska
Nr telefonu:0 695 910 515
Branża:Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:Doradca Klienta z Funkcją Kasjera
Zakres obowiązków:Opis stanowiska: Sprzedaż produktów bankowych dedykowanych dla Klientów Indywidualnych; Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami; Realizacja planów sprzedażowych; Dbanie o pozytywny wizerunek organizacji i wysoką jakość obsługi Klientów Banku; Prowadzenie obsługi operacyjnej Klientów Detalicznych; Prowadzenie obsługi kasowej w oddziale, 8-16.
Liczba wolnych miejsc pracy:1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe:Doradca klienta -
Opis doświadczenia:0.00 - Doradca klienta
Poziom wykształcenia:średnie ogólnokształcące
Inne wymagania:Min. pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku w banku lub instytucji finansowej

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy:2014-07-17
Miejsce pracy:Polska
      Województwo:OPOLSKIE
      Powiat:m. Opole
      Gmina:Opole
      Miejscowość:Opole
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:2400.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu:w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:40
Zmianowość:jedna zmiana
Praca w wolne dni:NIE
Zatrudnienie od zaraz:NIE
Zapewnienie zakwaterowania:NIE
Zapewnienie wyżywienia:NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski:NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:Aleja Pokoju 1Polska
Osoba do kontaktu:Katarzyna Gniazdek
Nr telefonu:12 290 78 66
Adres e-mail:rekrutacjabphalexmann.com
Wymagane dokumenty:cv kontakt wylącznie e-mail
Język składania aplikacji:polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu:2014-07-18
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę:TAK
Czy oferta jest subsydiowana:NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON:NIE

Źródło: psz.praca.gov.pl

1460 dni temu