Pracowników Obsługi Klienta (m/w) (język Polski)

Amazon CS Berlin GmbH Berlin (DE), 10115

W Amazon wierzymy, że każdy dzień jest dniem pierwszym.

Praca w Amazon to czysta przyjemność! Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci pracę w kreatywnym i pełnym wyzwań środowisku, które umożliwi Ci nawiązanie wyjątkowej relacji z całym zespołem. Z radością i otwartymi ramionami powitamy Cię w naszym gronie.

Do Działu Obsługi Klienta (Opiekun klienta/Call-Center) w Berlinie poszukujemy od zaraz

Mitarbeiter (m/w) Kundenservice
(Pracownika Działu Obsługi Klienta (z językiem polskim)

Twoje obowiązki:

Twoim zadaniem będzie zajmowanie się wszelkimi sprawami związanymi z naszymi klientami i odpowiadanie na ich różnorodne zapytania dotyczące zamówień za pomocą poczty e-mail, przez czat lub telefon (nie jest to praca akwizytora).

Co oferujemy ?

Rozpoczęcie pracy 4-tygodniowym szkoleniem wprowadzającym w pełnym wymiarze godzin Regularne sesje coachingowe i treningowe także po zakończeniu szkolenia podstawowego Po odbyciu szkolenia możliwość wyboru pracy w niepełnym wymiarze godzin (co najmniej 30 godz./tydz., maksymalnie 5 dni w tygodniu) Praca przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) według stałego grafiku zmian w godzinach 6:00-24:00 Praca zespołowa w przyjemnej, koleżeńskiej atmosferze Pensja na poziomie średniego wynagrodzenia obowiązującego w branży oraz dodatkowa premia uzależniona od wyników Liczne możliwości rozwoju kariery w dynamicznym środowisku

Czego oczekujemy ?

Biegłej znajomości języka polskiego oraz niemieckiego Bardzo dobrej zdolności wysławiania się w mowie i piśmie Biegłej obsługi komputera, Internetu i poczty e-mail Umiejętności szybkiego praktycznego zastosowania nowo poznanej wiedzy Otwartości na potrzeby Klienta, przyjaznego nastawienia, empatii Przyjemności płynącej z kontaktów z ludźmi Podstawowej znajomości języka angielskiego Dobrej znajomości środowiska MS-Office (Outlook, Word) Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta Sind Sie interessiert? Dann bewerben Sie sich online auf www.amazon.jobs.

Źródło: ofertapracy.monsterpolska.pl

709 dni temu