Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

asystent w Wydziale Ustalania Świadczeń III, Zakład Emerytalno-Rentowy MSW w Warszawie, Lodz

  • Ogłoszenie nr: 154100
  • Data ukazania się ogłoszenia: 28 sierpnia 2013 r.

Zakład Emerytalno-Rentowy MSW w Warszawie

  • Dyrektor
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • asystent
  • do spraw ustalania prawa do świadczeń
  • w Wydziale Ustalania Świadczeń III

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

    ul. Pawińskiego 17/21
    02-106 Warszawa

Miejsce wykonywania pracy:

  • Łódź
  • ul. Lutomierska 108/112
    91-048 Łódż

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • rozpatrywanie wniosków o przyznanie prawa do świadczenia oraz przygotowywanie projektów decyzji w tym zakresie celem załatwienia wniosku świadczeniobiorcy
  • wprowadzanie i przetwarzanie danych w komputerowej bazie informatycznej w celu wydania decyzji
  • ustalanie wysokości świadczeń emerytalno-rentowych w celu wypłaty świadczenia przez Wydział Wypłat
  • bezpośrednia obsługa świadczeniobiorców w celu udzielenia informacji oraz przyjmowania wniosków
  • realizacja tytułów egzekucyjnych dotyczących świadczeniobiorców w celu zaspokojenia roszczeń wierzycieli

Warunki pracy

  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • Stres związany z permanentną obsługą klienta zewnętrznego (pracownicy innych urzędów i organów, świadczeniobiorcy oraz członkowie ich rodzin).

  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • 1) praca biurowa;
    2) wymuszona pozycja ciała związana z wykonywaniem większości zadań w pozycji siedzącej;
    3) użytkowane sprzęty: komputer, drukarka, niszczarka;
    4) oświetlenie naturalne i sztuczne;
    5) niektóre zadania wymagają pracy na wysokości do 1 m;
    6) miejsce pracy znajduje się w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji. Wejście do siedziby zespołu znajduje się na parterze. Miejsce pracy podsiada wiele barier architektonicznych (wąskie korytarze i drzwi, małe przestrzenie pomiędzy sprzętami i meblami w pomieszczeniach zespołu). W budynku nie ma toalety dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e
  • wykształcenie: średnie
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • umiejętność pracy w zespole
wymagania dodatkowe
  • 1 rok doświadczenia w zakresie zaopatrzenia emerytalno-rentowego lub w administracji
  • znajomość ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu (…) oraz ich rodzin
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • znajomość systemu informatycznego EMERYT.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • kopie świadectw pracy oraz innych dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań niezbędnych i dodatkowych.

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów

Termin składania dokumentów:

    07-09-2013

Miejsce składania dokumentów:

    Zakład Emerytalno-Rentowy
    Ministerstwa Spraw Wewnętrznych

Inne informacje:

    Prosimy o zamieszczenie numeru ogłoszenia 154100 w liście motywacyjnym oraz na kopercie.
    Wymagane oświadczenia prosimy składać zgodnie ze wzorem zamieszczonym na stronie BIP ZER w zakładce Praca w ZER MSW > Dokumenty do pobrania http://www.zer.bip.msw.gov.pl/portal/zer/1043/5123/Oswiadczenie_kandydata.html.
    Za dokumenty złożone w terminie, uważa się dokumenty nadane w urzędzie pocztowym najpóźniej w ostatnim wskazanym w ogłoszeniu dniu (decyduje data stempla pocztowego).
    Odrzucone dokumenty aplikacyjne zostaną komisyjne zniszczone.
    Kandydaci zakwalifikowani do kolejnego etapu weryfikacji zostaną powiadomieni mailowo.
    Zachęcamy osoby niepełnosprawne do przesyłania swoich dokumentów aplikacyjnych.
    Techniki i metody naboru:
    - weryfikacja formalna nadesłanych ofert,
    - sprawdzian wiedzy merytorycznej,
    - rozmowa kwalifikacyjna.

Wytworzył/Odpowiada:Dyrektor
Jednostka organizacyjna:Zakład Emerytalno-Rentowy MSW w Warszawie
Udostępnił:Beata Rutkowska
Komórka organizacyjna:Wydział Organizacyjny
Wprowadzono:27-08-2013

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: asystent w Wydziale Ustalania Praca - Zakład Emerytalno-Rentowy MSW w Warszawie Praca

Oryginał oświadczenia w ogloszenia.bip.kprm.gov.pl