Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Monter wiązek elektrycznych, Yazaki Automotive Products Poland Sp. z o.o, Mikolow

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/1065
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-06-06
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-05-17
Oferta ważna do: 2013-06-15

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Yazaki Automotive Products Poland Sp. z o.o.
Adres: Wyzwolenia 27
43-190 Mikołów , Polska
Branża: Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Monter wiązek elektrycznych
Zakres obowiązków: Praca na produkcji przy montażu wiązek elektrycznych.Realizacja zadań produkcyjnych w zakresie ilości i asortymentu, gwarantując osiaganie zdefiniowanych parametrów oraz wsakźników technicznych i jakościowych.
Liczba wolnych miejsc pracy: 100

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Pozostali monterzy sprzętu elektrycznego -
Opis doświadczenia: 0.00 - Pozostali monterzy sprzętu elektrycznego
Poziom wykształcenia: średnie ogólnokształcące
Poziom wykształcenia: gimnazjalne
Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: preferowane wykształcenie zawodowe lub średnie ( w uzasadnionych przypadkach może być gimnazjalne); chęć do pracy;

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-05-20
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: ŚLĄSKIE
      Powiat: mikołowski
      Gmina: Mikołów
      Miejscowość: Mikołów
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: trzy zmiany
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Gabriela Wygrabek-Luberda
Nr telefonu: -
Adres e-mail: gabriela.luberda@yazaki-automotive-products.com
Wymagane dokumenty: Życiorys zawodowy ( CV). Dokumenty aplikacyjne można złożyć osobiście w siedzibie firmy lub przesłać na e-mail.
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-06-06
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Monter wiązek elektrycznych Praca - Yazaki Automotive Products Poland Sp. z o.o Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl