Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Operator maszyn -Spawacz, TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPA Sp. z o.o, Gliwice

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/1473
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-06-07
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-05-31
Oferta ważna do: 2013-06-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPA Sp. z o.o.
Adres: Gliwice
44-100 Gliwice , Polska
Nr telefonu: 32 338 52 49
Branża: Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Operator maszyn -Spawacz
Zakres obowiązków: Wykształcenie: zawodowe; uprawnienia MIG/MAG; produkcja amortyzatorów Monroe; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice; pracodawca zapewnia bezpłatny dojazd do miejsca pracy
Liczba wolnych miejsc pracy: 10

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu, lin, siatek i kabli -
Opis doświadczenia: 0.00 - Mechanik maszyn i urządzeń do obróbki metali
Umiejętności i uprawnienia: spawanie metodą MIG
kurs spawania metodą MAG

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-06-03
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: ŚLĄSKIE
      Powiat: m. Gliwice
      Gmina: Gliwice
      Miejscowość: Gliwice
Minimalne wynagrodzenie brutto: 2500.00 PLN
Maksymalne wynagrodzenie brutto: 2500.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: trzy zmiany
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Małgorzata Kobielska
Adres e-mail: rekrutacja.gliwice@taeu.com
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny i emailowy z pracodawcą
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-06-07
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Operator maszyn -Spawacz Praca - TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPA Sp. z o.o Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl