Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Leżajsk, SUNPROGRES S.C. Marta Łaś, Sławomir Łaś, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/1790
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-11-12
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-10-23
Oferta ważna do: 2013-11-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: SUNPROGRES S.C. Marta Łaś, Sławomir Łaś
Adres: Oświęcimska 99
32-651 Nowa Wieś , Polska
Nr telefonu: 506 054 154
Branża: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Opiekun klienta
Zakres obowiązków: Sprzedawca/przedstawiciel handlowy, PRACA MOBILNA na terenie powiatu leżajskiego, wymagane wykształcenie średnie, min. 1 rok doświadczenia z zakresu obsługi klienta, komunikatywność, prawo jazdy kat. B, praca w branży grzewczej (energia odnawialna). obsługa klientów na podległym terenie oraz pozyskiwanie nowych,
Liczba wolnych miejsc pracy: 3

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Opiekun klienta -
Opis doświadczenia: 0.00 - Opiekun klienta

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-11-20
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: PODKARPACKIE
      Powiat: leżajski
      Gmina: Leżajsk
      Miejscowość: Leżajsk
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 3750.00 PLN/mc
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: inna
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Jonatan Andrzejak
Adres e-mail: j.andrzejak@sunprogres.pl
Wymagane dokumenty: aplikacje na e-mail
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-11-12
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Polska, Leżajsk Praca - SUNPROGRES S.C. Marta Łaś, Sławomir Łaś Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl