Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Węgrów, Skład Opału i Materiałów Budowlanych T i M Sobianek, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/14/0033
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrów
Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-01-31
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-01-31
Oferta ważna do: 2014-02-14

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Skład Opału i Materiałów Budowlanych T i M Sobianek
Adres: Polna 70
21-200 Parczew , Polska
Nr telefonu: 83 3544491
Branża: Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Przedstawiciel handlowy
Zakres obowiązków: sprzedaż nawozów, środków ochrony roślin oraz skup zbóż, nawiązywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami, osiąganie celów sprzedażowych, opracowywanie ofert handlowych, raportowanie działań handlowych, koordynowanie procesu realizacji zamówień
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Przedstawiciel handlowy -
Opis doświadczenia: 0.00 - Przedstawiciel handlowy
Poziom wykształcenia: średnie zawodowe
Inne wymagania: gotowość do pracy w terenie, znajomość zagadnień z zakresu praktyki rolnej, samodzielność, odpowiedzialność Praca w rejonie miast: Sokołów podlaski, Węgrów, Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Łosice, Siedlce, Biała Podlaska, Łuków, Radzyń Podlaski, Parczew, Wło
Umiejętności i uprawnienia: Znajomość programu MS Office
Prawo jazdy kat.B

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2014-02-01
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: MAZOWIECKIE
      Powiat: węgrowski
      Gmina: Węgrów
      Miejscowość: Węgrów
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 1680.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Lidia Zieniewicz
Adres e-mail: rekrutacja@sobianek.pl
Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny wyłącznie na adres mailowy: rekrutacja@sobianek.pl
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2014-01-31
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Polska, Węgrów Praca - Skład Opału i Materiałów Budowlanych T i M Sobianek Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl