Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Legnica, Schiever Polska Sp. z o.o. Centrum Handlowe "AUCHAN",

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/2510
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-12-10
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-11-05
Oferta ważna do: 2013-12-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Schiever Polska Sp. z o.o. Centrum Handlowe "AUCHAN"
Adres: R. SCHUMANA 11
59-220 Legnica , Polska
Branża: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Piekarz
Zakres obowiązków: Produkcja i wypiek pieczywa.
Liczba wolnych miejsc pracy: 2

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Piekarz* -
Opis doświadczenia: 0.00 - Piekarz*
Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe. Doświadczenie w zawodzie piekarz. Umiejętności: wypiek i produkcja pieczywa.

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-12-04
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: DOLNOŚLĄSKIE
      Powiat: m. Legnica
      Gmina: Legnica
      Miejscowość: Legnica
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 1600.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: trzy zmiany
Praca w wolne dni: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: U P
Nr telefonu: 0
Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny złożyć w portierni lub w punkcie obsługi klienta.
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-12-10
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Polska, Legnica Praca - Schiever Polska Sp. z o.o. Centrum Handlowe "AUCHAN" Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl