Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Kierownik utrzymania ruchu, SAINT - GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA SP. Z O.O, Gmina Gniew

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0691
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-06-13
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-05-16
Oferta ważna do: 2013-06-17

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: SAINT - GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA SP. Z O.O.
Adres: Krasickiego 9
83-140 Gniew , Polska
Nr telefonu: 58-772-24-90
Nr fax: 58-772-24-19
Branża: Produkcja włókien szklanych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Kierownik utrzymania ruchu
Zakres obowiązków: WYNAGRODZENIE DO USTALENIA Z PRACODAWCĄ. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie działem Utrzymania Ruchu w fabryce produkcji keramzytu; Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych i zaopatrzenia w media, Prowadzenie planowej gospodarki remontowej, Optymalizację zasobów ludzkich w stosunku do wykonywanych zadao, Inicjowanie i wdrażanie udoskonaleo, Nadzór nad bezpieczeostwem pracy, p.poż, ochroną środowiska. OFERUJEMY: Zatrudnienie w firmie, będącej jednym z liderów rynku materiałów budowlanych, wdrażających nowatorskie rozwiązania we wszystkich obszarach biznesu; System premiowy skorelowany z wynikami pracy, nowoczesne narzędzia pracy; Pakiet szkoleń i benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, spotkania integracyjne); Dalszy rozwój zawodowy w ramach firmy i w Grupy Saint-Gobain; Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny, na adres e-mail: karolina.grabalska@saint-gobain.com W temacie maila prosimy wpisad: Kierownik Utrzymania Ruchu/ Weber/Gniew Zapraszamy również, do założenia osobistego konta rekrutacyjnego na www.saint-gobain.pl
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Inżynier utrzymania ruchu -
Opis doświadczenia: 0.00 - Inżynier utrzymania ruchu
Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: -Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym min 3 lata, oraz doświadczenie w pracy na stanowiskach w Utrzymaniu Ruchu min 1 rok, -Znajomość zagadnień z zakresu planowej gospodarki remontowej -Dobrej znajomości technik podnoszenia efektywności produkc
Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Kurs AUTO CAD
Obsługa pakietu MS OFFICE

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-05-16
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: POMORSKIE
      Powiat: tczewski
      Gmina: Gniew
      Miejscowość: Gniew
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600.00 PLN
Maksymalne wynagrodzenie brutto: 1600.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: inna
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: KAROLINA GRABALSKA
Wymagane dokumenty: CV
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-06-13
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE