Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Blacharz budowlany, Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "MAL-BUD" G.G.Malinowscy S, Krosno

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0809
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-05-10
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-05-10
Oferta ważna do: 2013-06-10

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "MAL-BUD" G.G.Malinowscy Sp.J.
Adres: Mięsowicza 10
38-400 Krosno , Polska
Nr telefonu: 43-213-01
Branża: Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Blacharz budowlany
Zakres obowiązków: prowadzenie robót blacharskich - obróbka blacharska
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Blacharz budowlany -
Opis doświadczenia: 1.00 - Blacharz budowlany
Poziom wykształcenia: podstawowe
Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodowe

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-05-15
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: PODKARPACKIE
      Powiat: m. Krosno
      Gmina: Krosno
      Miejscowość: Krosno
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Andrzej Gac
Nr telefonu: 501238837 134321301
Wymagane dokumenty: wyksz. zawodowe, budowlane lub podstawowe, m.in. 1 rok praktyki w zawodzie, aktualne uprawnienia wysokościowe
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-05-10
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE