Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Kraśnik, Przedsiębiorstwo Ekologiczne Ekoflora Tadeusz Siewielec, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0546
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-08-12
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-08-12
Oferta ważna do: 2013-09-11

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: Przedsiębiorstwo Ekologiczne Ekoflora Tadeusz Siewielec
Adres: Kolejowa 14
23-200 Kraśnik , Polska
Branża: Produkcja nawozów i związków azotowych

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Przedstawiciel handlowy
Zakres obowiązków: składanie oferty handlowej dla gospodarstw rolnych
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Przedstawiciel handlowy -
Opis doświadczenia: 0.00 - Przedstawiciel handlowy
Poziom wykształcenia: wyższe (w tym licencjat)
Umiejętności i uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-10-01
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: LUBELSKIE
      Powiat: kraśnicki
      Gmina: Kraśnik
      Miejscowość: Kraśnik
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 2000.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: inna
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu
Adres: Wojska Polskiego 41
Polska
Osoba do kontaktu: Natalia Szydłowska
Nr telefonu: 672585066
Wymagane dokumenty: cv przesyłać na adres e-mail: ekoflora@ekoflora.com.pl
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-08-12
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Polska, Kraśnik Praca - Przedsiębiorstwo Ekologiczne Ekoflora Tadeusz Siewielec Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl