Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

staż/EFS/-Technik masażysta*, Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0403
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-03-01
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-02-28
Oferta ważna do: 2013-03-31

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: staż/EFS/-Technik masażysta*
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. masaż ciała
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Technik masażysta* -

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-03-01
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: LUBUSKIE
      Powiat: m. Gorzów Wielkopolski
      Gmina: Gorzów Wielkopolski
      Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy
Wymiar etatu: staż
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: jedna zmiana
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Adres: Walczaka 110
Polska
Osoba do kontaktu: brak danych brak danych
Wymagane dokumenty: brak
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-03-01
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: TAK
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: staż/EFS/-Technik masażysta* Praca - Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl