Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Polska, Kraków, POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZON, Poland

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/2013-12-11/4616
Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Data aktualizacji oferty w CBOP 2013-12-27
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-12-11
Oferta ważna do: 2014-01-10

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres: Słowicza 16
02-170 , Polska
Nr telefonu: 606-827-889
Branża: Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Opiekun/opiekunka do osoby starszej*
Zakres obowiązków: Podstawowa opieka pielęgnacyjna. Pomoc w codziennych czynnościach. Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego. Organizowanie czasu-rozmowa. Proste prace domowe - gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie. Towarzyszenie przy wizytach lekarskich.
Liczba wolnych miejsc pracy: 5
- w tym dla niepełnosprawnych: 5

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Opiekun osoby starszej* -
Opis doświadczenia: 1.00 - Opiekun osoby starszej*
Poziom wykształcenia: średnie zawodowe
Inne wymagania: Znajomość języka niemieckiego: w mowie w stopniu dobrym, w piśmie w stopniu dostatecznym.
Wymagane języki obcy: niemiecki (biegły)
Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-12-11
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: MAŁOPOLSKIE
      Powiat: m. Kraków
      Gmina: Kraków
      Miejscowość: Kraków
Minimalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 4182.20 PLN/mc
Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 6273.30 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: inna
Praca w wolne dni: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Nazwa urzędu pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Adres: Mazowiecka 21
Polska
Osoba do kontaktu: Łukasz Szymula
Nr telefonu: 12 299-74-28
Adres e-mail: lszymula@uppk.pl
Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub poprzez wysyłanie CV na adres e-mail.
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-12-27
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE