Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Spawacz, POLBRAM STEEL GROUP MICHAŁ MAKOWSKI, Kleszewo

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0522
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-06-07
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-06-07
Oferta ważna do: 2013-06-30

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: POLBRAM STEEL GROUP MICHAŁ MAKOWSKI
Adres: - 44
06-100 Kleszewo , Polska
Branża: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Spawacz
Zakres obowiązków: spawanie bram, ogrodzeń
Liczba wolnych miejsc pracy: 1

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Spawacz metodą MIG -
Opis doświadczenia: 0.00 - Spawacz metodą MIG
Umiejętności i uprawnienia: spawacz

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-06-08
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: MAZOWIECKIE
      Powiat: pułtuski
      Gmina: Pułtusk
      Miejscowość: Kleszewo
Minimalne wynagrodzenie brutto: 3000.00 PLN
Maksymalne wynagrodzenie brutto: 5000.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: trzy zmiany
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Adres: Nowy Rynek 3
Polska
Osoba do kontaktu: Ewa Kędzierska-Borek
Nr telefonu: 236926855
Wymagane dokumenty: CV
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-06-07
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Spawacz Praca - POLBRAM STEEL GROUP MICHAŁ MAKOWSKI Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl