Aktualne oferty pracy

ta oferta pracy nie jest już aktualna

Pielęgniarka, NZOZ Silesia Med Mariola Działas, Brenna

Identyfikacja oferty
Identyfikator oferty: StPr/13/0173
Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Data zgłoszenia oferty do CBOP: 2013-02-06
Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2013-02-05
Oferta ważna do: 2013-03-04

Dane firmy/przedsiębiorstwa
Nazwa firmy: NZOZ Silesia Med Mariola Działas
Adres: Gen. Ziętka 74c
41-412 Mysłowice , Polska
Nr telefonu: 322230234
Branża: Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana

Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy: Pielęgniarka
Zakres obowiązków: podawanie leków, robienie zastrzyków, badanie ciśnienia krwi, zmiana opatrunków, opieka nad osobami starszymi
Liczba wolnych miejsc pracy: 4

Wymagania
Zawód - doświadczenie zawodowe: Pielęgniarka -

Warunki płacy i pracy
Data rozpoczęcia pracy: 2013-03-01
Miejsce pracy: Polska
      Województwo: ŚLĄSKIE
      Powiat: cieszyński
      Gmina: Brenna
      Miejscowość: Brenna
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1600.00 PLN
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Zmianowość: inna
Praca w wolne dni: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy
Polska
Osoba do kontaktu: Dorota Kuć
Wymagane dokumenty: dokumenty należy przesyłać na adres dorota.kuc@silesia-med.com
Język składania aplikacji: polski
Oferta pracy została udostępniona na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia w dniu: 2013-02-06
Urząd jest w stanie sam wykorzystać ofertę: TAK
Czy oferta jest subsydiowana: NIE
Czy oferta jest finansowana z PFRON: NIE

Dodaj miejsca pracy związane z ofertą: Pielęgniarka Praca - NZOZ Silesia Med Mariola Działas Praca

Oryginał oświadczenia w www.psz.praca.gov.pl